LIDER 2010

Forum grupy LIDER 2010

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszam do pisania w dziale: Kultura i propozycje.

#1 2010-05-27 21:35:38

 Yugdriew

Wnerwiacz

status Dessio
6354895
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 18
Punktów :   

O co chodzi?

Ta kategoria będzie nam służyła do zapoznania z uczestnikami projektu i z ich umiejętnościami. Udało nam się rozeznać (nie bez pomocy pani Teresy) w swoich umiejętnościach, wcale nas (przynajmniej mnie osobiście) nie zdziwiło, że jest ich wiele i jesteśmy wszechstronnym zespołem.
Wkrótce każdy uczestnik projektu będzie miał (o ile będzie chciał, nic na siłę) tutaj swój temat. Na początku wypada się przedstawić, jakoś pokrótce można się opisać. Później będzie można dodawać swoją twórczość - zdjęcia, teksty czy filmy, jeśli macie coś grubszego - też miło widziane.
Ani goście, ani nawet użytkownicy nie mogą tu nic pisać - każdy uczestnik jest moderatorem i może edytować te tematy, właściwie tylko swój. Ma to na celu utrzymanie ciągłości twórczości, niezaśmiecanie tematów komentarzami. Jeśli chcecie opisywać odczucia, załóżcie temat np. w Pogaduchach. Tutaj tylko zamieszczamy informacje o sobie.


http://img266.imageshack.us/img266/5963/userbar814488.gif
Ja to jak widzę temat, to bym się w nim wytarzał dosłownie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl www.priv-m2.pun.pl www.fantasy-dreams.pun.pl www.architekturawnetrz.pun.pl